Neden iyileştir?

Yüzlerce Müşterinizi Tanıyın

Küçücük bir ödül, yüzlerce geri bildirim ve müşteri getirebilir. Bu stratejinin detaylarını müşterimiz olduğunuzda öğreniyor olacaksınız. Çünkü cironuzu gözle görülür şekilde arttırıyor olacağız. Müşterileriniz için değerli olacağını düşündüğünüz bir ödül belirleyin, sonra arkanıza yaslanıp neler olacağını izleyin. Dilerseniz çekilişle verilecek tek bir ödül de belirleyebilirsiniz. İyileştir her ay ya da her gün sizin yerinize otomatik olarak çekiliş yapar ve şanslı müşterinizin iletişim bilgilerini size iletir.

Sıradışı Raporlar

Biliyoruz, bilgiyi seviyorsunuz; ama farklı yerlere dağılmış bilgileri toplamaktan yoruluyorsunuz. Hem o kadar zamanınız da yok. İyileştir ile, müşteri deneyimi yönetimi için ihtiyaç duyduğunuz tüm verileri tek bir yerde bulacaksınız. Merak ettiğiniz ne varsa, yanıtlarını doğrudan müşterilerinizden alacaksınız. Topladığınız tüm veriler; organize, basit, kolay anlaşılır istatistikler ve grafiklerle önünüzde olacak.

Parlak Fikirler

İyileştir geri bildirimleriyle, sadık müşterilerinizi hemen fark edeceksiniz. Onları birer marka elçisi haline dönüştürmek size kalmış... Mutsuz müşterileriniz de markanıza sadık olabilir. Anlık geri bildirimler sayesinde olumsuz bir deneyim yaşayan müşterilerinize anında -hizmet noktanızı terk etmeden- ulaşarak deneyimini değiştirme fırsatını yakalarsınız. Üstelik bu tür deneyimler, hizmet deneyiminizi geliştiren önemli dersler de içerir. Böylece olası satış ve müşteri kaybı risklerini bertaraf edersiniz.