İyileştir'in Faydaları

9 Adımda İyileştir Etkisi

Çalışan Performansı Takibi

Satış noktalarınızda görev yapan çalışanlarınız hakkında müşterilerinizden sürekli bireysel geribildirimler alırsınız. Bu geribildirimler performans değerlendirme süreçlerinize adalet ve şeffaflık getirirken ekiplerinizin sıcak gelişim alanlarını ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

Müşteri Sadakati Artışı

Deneyimli psikologlar eşliğinde hazırlanan iyileştir'in özel stratejileri ile müşterilerinizi mutlu etmenin ve onları birer marka elçisine dönüştürmenin yollarını bizimle çalışarak öğrenebilirsiniz. Karlılığınızı arttırmanın en önemli parçalarından biri sadık müşterilerinizi arttırmaktır.

Anlık Bildirimler ve Çözümler

Yöneticiler, anlık geri bildirimleri telefonlarında görür ve hızlı aksiyon takibi ile şikayeti olan müşteriler hizmet noktasından ayrılmadan problem çözülür. Kötü deneyim yaşamak üzere olan müşterilerinizi kaybetmeyip onları fanatik müşterileriniz haline getirebilirsiniz.

Müşteri Potansiyeli ve Karlılık Artışı

Herkes tarafından çok beğenilen ürünlere sahipseniz iyileştir'in sıradışı pazarlama yöntemi (KKT) sizi büyük kitlelere kısa sürede ulaştırabilir.

Çözüm Başarı Ekibi

Güçlü müşteri çözümleri başarı ekibimiz ile alternatif yolları öğrenebilir, birlikte aksiyon alabilir yeni stratejiler belirleyebilirsiniz.

Kolay Kurulum ve Kullanım

Kurulum sürecinde iyileştirden size gelecek telefonlara bakmanız yeterlidir. Sonrasında arkanıza yaslanın ve hizmet noktalarınızda olanları izleyin.

Yüksek Geri Dönüş Oranı

Mobil ve web uyumlu geri bildirim sayfalarımız ile müşterilerinizi yormadan en kısa sürede, en değerli verileri toplamak amaçlanır.

Size Özel Tasarımlar

Markanızın mimarisine uygun ürün tasarımlarımızı hizmet noktalarına yerleştiriyoruz. Ne kadar çok görünür tasarım, o kadar çok müşteri demektir.

Sürpriz Hediyeler

Sürpriz ürününüzü belirleyin. İyileştir sizin için günün, haftanın ya da ayın şanslısını belirlesin ve şanslı müşterinizin iletişim bilgilerini sizinle paylaşsın.

En İyileştir

+3000 Müşteri Geri Bildirimi

Markamızın fanatik müşterilerini keşfetme fırsatı yakaladık. Onlar sayesinde ürünlerimizi geniş kitlelere daha hızlı şekilde tanıyoruz. İyileştir gözle görülür bir şekilde sadık müşteri sayımızı arttırdı. Daha iyi hizmet verebilmek için ekip olarak heyecanla çalışıyoruz.

Süleyman A.

Sahibi

İyileştir'in geri bildirim sayfaları ile çok hızlı çalışabiliyoruz. Bu sayede çalışanlarımızla ilgili sorunlara anında müdahale edebiliyoruz. Aynı zamanda, iyileştir sayesinde günlük hayatın akışında farkında olamadığımız bir çok sorunu anında görme ve düzeltme şansımız oluyor.

Emrah Ö.

Yönetici

Geri bildirim verilecek başlıkları bizim belirleyebiliyor olmamız ve aldığımız tüm geri bildirimleri bir arada gördüğümüz yönetim paneli ve istatistikler çok faydalı oluyor. Tüm toplantılarımızda mutlaka bu verileri kullanıyoruz.

Ferhat Y.

Operasyon Müdürü

İyileştir sayesinde problem çözüm süremizi 2 dakika'ya indirebildik. Şikayeti olan müşterilerimize anında ulaşabiliyoruz ve onlarla ilişkilerimizi sıcak tutarak bizden kopmalarını hatta iyileştir sayesinde tekrar gelmelerini sağlıyoruz.

Ahmet K.

Şube Müdürü